גיבוי מבוסס תמונה בגיבוי CloudBerry 4.2
גיבוי ענן
עכשיו אפשר לך לגבות לא רק דיסק מערכת, אלא גם את כל כונן קשיח בנפח במחשב שלך.

אנו שמחים להודיע ​​כי החל ממהדורה זו כלי גיבוי CloudBerry תומך בתכונת גיבוי מבוסס תמונה שמרחיבה באופן משמעותי את היכולות של גיבוי הקיים "מתכת חשופה ומצב המערכת"!

מערכות תמיכת ההפעלה Windows Vista / 7/8 שולחן עבודה, כמו גם את Windows Server 2003/2008/2012 - בעבר, הייתה עליך להפעיל גיבוי Windows עבור מערכות הפעלה שאינן נתמך ולאחר מכן להפעיל גיבוי ברמת קובץ לענן. עכשיו אתה יכול לעשות גיבוי מבוסס ת

מונה של מערכת הפעלה של שולחן עבודה ללא כל מגבלות ופעולות ידניות נוספות.

גיבוי לענן ישירות - בגרסאות הקודמות, גיבוי CloudBerry נדרש אחסון ביניים לגיבויי מדינת מתכת חשופים / מערכת לפני העלאתו לאחסון בענן. החל מעכשיו, גיבוי CloudBerry שולח את הנתונים ישירות לענן.

כוללים כרכי דיסק לגיבוי - גיבוי CloudBerry עכשיו מאפשר לך לגבות לא רק דיסק מערכת, אלא גם אחר כל כונן קשיח בנפח במחשב שלך. אתה יכול לכלול את כל הכרכים בתכנית הגיבוי כדי לגבות את מערכת כולה.

השחזור ל- Hyper-V או VMware (P2V) - בגרסאות הקודמות של גיבוי CloudBerry, אתה יכול לשחזר רק לדיסק פיזי (התאוששות P2P). עכשיו יש לכם אפשרות לשחזור המערכת שלך למכונה וירטואלית, כמו גם (התאוששות P2V).

שחזור לחומרה שונה - אין צורך לשמור על תצורת חומרה מדויקת כדי שתוכל לשחזר את המערכת מהגיבוי. גיבוי מבוסס תמונה חדש מאפשר לך לשחזר את המערכת למחשב חדש עם חומרה שונה.

הערה: נכון לעכשיו, גיבוי מבוסס תמונה אינו נתמך עבור אמזון קרחון, FTP / SFTP.

בואו נסתכל מקרוב על תכונת הגיבוי מבוסס תמונה!

תכונת גיבוי מבוסס התמונה בגיבוי CloudBerry 4.2

1. כדי לנצל את תכונת גיבוי מבוסס תמונה, לחץ על כפתור מתכת חשופה על toolbar.2 גיבוי CloudBerry. ב" בחר גיבוי סוג "צעד, בחר באפשרות גיבוי מבוססת תמונה ופגע הבא.

גיבוי ענן
גיבוי ענן


3. בשלב הבא, תתבקשו לבחור את הכרכים לכלול אותם בתמונת המערכת. בחר את כל הכרכים שאתה רוצה גיבוי והלהיט הבא.

 

גיבוי בענן
גיבוי בענן


4. השלם את שאר צעדי אשף הגיבוי כדי לאפשר אפשרויות הצפנה ודחיסה, אפשרויות טיהור, אפשרויות לוח זמנים גיבוי, ולבסוף להפעיל את עבודת הגיבוי.

5. כאשר עבודת הגיבוי הושלמה אתה יכול לבדוק את נתוני המערכת מגובים על ידי ניווט לכרטיסיית אחסון הגיבוי. אז פשוט להרחיב את חשבון האחסון שלך ובחר תמונת דיסק.

 

ענן
ענן


הערה: כברירת מחדל, גיבויים ברמת בלוק 4.2 מבצע גיבוי CloudBerry כלומר, זה גורם לי ראשון גיבוי מלא של קבצים שנבחרו, ועוד יותר על זה פשוט עוקב אחר אם הקבצים שלך שונו או לא. אם הם שונה, הוא מזהה בלוקים שונה מסוימים של הקבצים ולאחר מכן פשוט להעלות אותם לאחסון בענן בהתאם ללוח זמני הגיבוי.

במקרה שלנו, ביצענו גיבוי מלא של המערכת אחת (MB 13), ולאחר מכן לאחר זמן קצר אנו נטענים שני רחובות שונה של המערכת (512 KB) .blocks_modAs אתה יכול לראות,

גיבוי בענן
ענן

פונקציונלי גיבוי ברמת הבלוק מאפשר לך לצמצם במידה ניכר את שטח הגיבוי ומהירות גיבוי מאז שאתה לא צריך גיבוי המערכת כולה בכל פעם שאתה מפעיל את עבודת הגיבוי. במקום זאת, אתה רק גיבוי החלקים שונה של המערכת, הנקראים בלוקים.