גיבוי בענן outlook 2007/2010/2013/2016/2019

גיבוי ענן לקובץ הנתונים של אאוטלוק (outlook.pst)

רוצים לשמוע עוד על שירות טופ B2C

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מהו גיבוי outlook?

בעצם גיבוי אוטלוק זה גיבוי של קובץ אחד או יותר שהסיומת .pst , "פירוש" של קובץ PST הוא  A Personal Folders file  הוא בעצם מאחסן בתוכו את כל פריטי האוטלוק לרבות תיקיות דואר ועוד.., קובץ נוסף יכול לשמש כארכיון , מה עוד קובץ זה מאחסן בתוכו:

תכונות גיבוי

ניטור נתוני גיבוי

מערכת לניטור נתוני הגיבוי יישום מבוסס אינטרנט אשר אוסף נתונים מהסוכן הגיבוי אשר מותקן במחשב הלקוח,המערכת אוספת ורושמת את נתוני הגיבוי ומעניקה משוב או התרעה על נתונים אלה. בהתאם להתראות ולדוחות אנחנו פועלים לתקן את התקלות אלו, לכן לא אהיה מצב שאתם לא מגובים אתם יכולים להיות רגועים עם הגיבוי שלנו.

ויסות רוחב פס

גיבוי בענן החיסרון הגדול שלו זהו רוחב הפס העלאה לענן קטן יחסית להורדה מהענן, בישראל זה נע בין 750-5000kb הממוצע 3500KB שזה בסדר, ויסות רוחב הפס מאפשר לנו להגדיר רוחב פס קטן מאוד בזמן שיש עומס כלומר בשעות העבודה זה מאפשר למשתמשים להמשיך לגלוש מבלי להרגיש שיש גיבוי,ובשעות שאין עומס לאפשר רוחב פס מלא לטובת הגיבוי וזה נותן לגיבוי לעבוד ללא הפסקה

גיבוי ברמת הבלוק

הגיבוי ברמת הבלוק שלנו יודע לגבות את קובץ הנתונים של Outlook .PST גיבוי ברמת הבלוק יודע לקחת רק את המידע שהשתנה או חדש שהתווסף אליו מהגיבוי האחרון. ולגבות רק אותו, קובץ outlook c של 50GB השתנו או התווסף 1GB זה מה שיגובה באותו יום 1GB במקום 51GB תכונה זו חשובה ביותר בגיבוי בענן כי רוחב הפס קטן ולא יאפשר גיבוי של 50GB כל יום.

דחיסת נתונים

דחיסת נתונים לפני העליה אל מרכז הנתונים של Microsoft חוסכת לנו מקום בענן

אבטחת מידע

אבטחת מידע ברמה בגבוהה ביותר! מרכז הנתונים של MICROSOFT יש אבטחה כמו בבסיס צבאי, הנתונים מוצפנים באלגוריתם AES 256 BIT שחזור נתונים מתאפשר בלבד אך רק למי שיש את הסיסמה לפתיחת ההצפנה.

גיבוי אוטומטי לפי לוח זמנים

הגדרת גיבוי אוטומטי לפי לוח זמנים מתוכן מראש אפשרות לגיבוי בזמן אמת או גיבוי שעתי , יומי ,שבועי ,חודשי , מותאם אישית או גיבוי ידני לפי הצורך בלחיצת כפתור.

רוצים לשמוע עוד על שירות B2C

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם