גיבוי ענן לקובץ הנתונים של אאוטלוק (outlook.pst)

אל תחכו שיהיה מאוחר מדי:

כך תגבו במהירות,  בכלים אוטומטיים, את הקבצים האישיים שלכם באאוטלוק

 כולל את כל תכתובות האימייל, רשימות אנשי הקשר והגדרות התיבה המפוזרות במחשב

  • גיבוי קבצי נתונים אאוטלוק outlook.pst
  • גיבוי תכתובות, קבצים, אנשי קשר לוח שנה
  • גיבוי דיפרנציאלי ברמת הבלוק
  • גיבוי מוצפן, מאובטח בענן
  • גיבוי תיקיות קשורות חתימות דואר
מהו קובץ הנתונים OUTLOOK.PST

כאשר אתה משתמש ב- Microsoft Outlook, הודעות הדואר האלקטרוני שלך, לוח השנה,

המשימות ופריטים אחרים נשמרים במחשב שלך על קובץ הנתונים של Outlook ‏ (‎Outlook.pst)

בעצם כל נמצא על הקובץ הזה

גיבוי נכון של הקובץ ORUTLOOK.PS בענן

משתמש ששומר את כל התכתובות ואת הקבצים המצורפים בתיקיות מסודרות באאוטלוק

לאחר זמן לא רב הקובץ גדל לנפחים עד 15GB

 

גיבוי בענן קבצים גדולים בזמן קצר לא כל תוכנת גיבוי יכולה

כדי לגבות קובץ בנפח גדול בענן בזמן הכי קצר, אני תמיד משתדל להפעיל את הגיבוי בזמן שמשתמשים של המחשב לא עובדים עליו בדרך כלל בלילה וזה הזמן לגיבוי בלילה ,רוחב הפס הקיים היום כמעט בלתי אפשרי במיוחד שיש עוד גיבויים שצריך להספיק להעלות באותו הלילה

 

פתרון 

גיבוי ברמת הבלוק – תוכנת הגיבוי שלנו מזהה את הבלוק שהתווסף או השתנה ומגבה רק אותו לענן פעם בכמה חודשים יש גיבוי מלא ואז שוב מגבה רק את הבלוק שהתווסף וכך זה פותר את בעיית רוחב הפס הגיבוי עובד זמן קצר בהרבה מאשר היינו צריכים לגבות כל יום את כל הקובץ.

 

גיבוי קבצים ושרתים

גיבוי בענן לעסקים SQL SERVER  גיבוי מסדי נתונים Sql Server
גיבוי ענן exchange server backup גיבוי שרת דואר Exhange Server
גיבוי מרוחק לעסקים file server backup  גיבוי שרתים Microsoft / Linux  קבצים ותיקיות 
  גיבוי אונליין oracle database גיבוי מסדי נתונים Oracle Database 

תמיכה במערכות הפעלה

  • 7/8/10 Cloud Backup for Windows
  • Cloud Backup for Linux
  • Cloud Backup for Mac

אבטחת מידע

אבטחת מידע ברמה בגבוהה ביותר! מרכז הנתונים של MICROSOFT מאובטח כמו בסיס צבאי, הנתונים מוצפנים באלגוריתם AES 256 BIT הצופן אומץ על ידי ממשלת ארצות הברית באופן רשמי להצפנת נתונים מסווגים עבור הממשל,רק למי שיש את הסיסמה לפתיחת ההצפנה יכול לשחזר את המידע.

ויסות רוחב פס

גיבוי בענן החיסרון הגדול שלו זהו רוחב הפס העלאה לענן קטן יחסית להורדה מהענן, בישראל זה נע בין 750-5000kb הממוצע 3500KB שזה בסדר, ויסות רוחב הפס מאפשר לנו להגדיר רוחב פס קטן מאוד בזמן שיש עומס כלומר בשעות העבודה זה מאפר למשתמשים להמשיך לגלוש מבלי להרגיש שיש גיבוי,ובשעות שאין עומס לאפשר רוחב פס מלא לטובת הגיבוי וזה נותן לגיבוי לעבוד ללא הפסקה

גיבוי ברמת הבלוק

הגיבוי שלנו יודע לגבות כל סוגי הקבצים וכל הנפחים גיבוי ברמת הבלוק יודע לקחת מקובץ נתונים כמו Outlook .PST שיכול להגיע לנפח של 50GB לקחת רק את המידע שהתווסף אליו מהגיבוי האחרון ולגבות רק אותו, תכונה זו חשובה ביותר בגיבוי ענן כי רוחב הפס קטן ולא יאפשר גיבוי בנפח כזה כל יום.

דחיסת נתונים עד 90% חסכון

דחיסת נתונים לפני העליה אל מרכז הנתונים של Microsoft חוסכת לנו עד 90% משטח האחסון וגם ורוחב פס פחות מידע עולה.

ניטור נתוני גיבוי

מערכת לניטור נתוני הגיבוי יישום מבוסס אינטרנט אשר אוסף נתונים מהסוכן הגיבוי אשר מותקן במחשב הלקוח,המערכת אוספת ורושמת את נתוני הגיבוי ומעניקה משוב או התרעה על נתונים אלה. בהתאם להתראות ולדוחות אנחנו פועלים לתקן את התקלות אלו, לכן לא אהיה מצב שאתם לא מגובים אתם יכולים להיות רגועים עם הגיבוי שלנו.

גיבוי אוטומטי לפי לוח זמנים

הגדרת גיבוי אוטומטי לפי לוח זמנים מתוכן מראש אפשרות לגיבוי בזמן אמת או גיבוי כל כמה שעות או גיבוי ידני לפי הצורך בלחיצת כפתור.

גיבוי תחנות עבודה

גיבוי תחנות עבודה מחשבים נייחים - קבצים | תיקיות |מחיצות | תמונת מחשב | קבצים מכל הסוגים והגדלים לבית ולעסים ולמשרד מבוססות על מערכות הפעלה Windows 7/8.1/10 Mac Linux

גיבוי בענן מחשבים ניידים

גיבוי מחשבים ניידים - קבצים | תיקיות |מחיצות | תמונת מחשב | קבצים מכל הסוגים והגדלים לבית ולעסים ולמשרד מבוססות על מערכות הפעלה Windows 7/8.1/10 Mac Linux

גיבוי בענן שרת קבצים

גיבוי שרתים - קבצים | תיקיות |מחיצות | תמונה מערכת | Bare Metal | קבצים מכל הסוגים והגדלים מערכות הפעלה Windows 2008/2011/2012/2016 Server Linux Server

גיבוי בענן מסד נתונים SQL

גיבוי בענן SQL - גיבוי כל מסדי נתונים או מסדי נתונים נבחרים , גיבוי מלא או גיבוי דיפרנציאלי, עבור תוכנות שונות ששומרות את המידע תחת SQL כמו חשבשבת, ריווחית, SAP ועוד.

למה לא לשמור את המידע על דיסקים? לא יותר נוח?

בשמירת מידע על דיסקים או התקני דיסק–און–קי, יש מספר חסרונות
שהעיקרי בהם הוא בשל העובדה שהגיבוי שמבוצע באופן ידני ולא אוטומטי
ותלוי בגורם אנושי (שכחה, פעולת גיבוי לא תקינה, מחיקה של חומרים חשובים ועוד). הדיסקים עשויים להתקלקל, להיאבד או להינזק
וכן לא מסופק דו"ח או חיווי על איכות והצלחת הגיבוי
כפי שקיים בשירות הגיבוי של טופ מחשבים B2C PRO

י

י

הסיבות לאובדן המידע

תקלות ברכיב חמרה
תקלות ברכיב חמרה 36%
השחתה / תקלת תכנה
השחתה / תקלת תכנה 32%
טעויות אנוש
טעויות אנוש 23%
וירוסים
וירוסים 6%
אסונות טבע
אסונות טבע 3%
יותר מ-2.000.000 מחשבים ניידים בעולם נגנבים או נאבדים
יותר מ-2.000.000 מחשבים ניידים בעולם נגנבים או נאבדים
הצפה, הצתה, או כל השחתה באתר הלקוח
הצפה, הצתה, או כל השחתה באתר הלקוח
רכיב חמרה שאינו נמכר יותר / הגיע לסוף חייו הטכנולוגיים
רכיב חמרה שאינו נמכר יותר / הגיע לסוף חייו הטכנולוגיים ואינו נתמך יותר

המלצות מלקוחות

אני מכיר את אלי כבר שנים, עוד מתחילת דרכו ואני יכול להעיד שמדובר בטכנאי מצוין! אלי זמין, הוא נותן לי מענה בזמן אמת בכל שעה ויש לי שעות משוגעות לפעמים. אלי אדיב מקצוען ותמיד מחפש עבור פתרונות יצירתיים!
יהודה כצמן
מנכ"ל IMCO GROUP
בעל מקצוע מושלם! אלי מטפל ומתחזק את המחשבים שלנו בעסק, מדובר בטכנאי מחשבים מקצועי ובקיא מאוד הן בתיקוני תוכנה והן בתיקוני חומרה, בכל פעם שיש לי בעיה אני ישר מתקשרת אליו, הוא תמיד משתדל להגיע כמה שיותר מהר ולהיות זמין ופנוי ללקוח. השירות שלו נפלא הן מבחינת השירות המקצועי שלו והן מבחינת יחסי אנוש – מדובר בבעל מקצוע אמין והוגן! אלי טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, הוא מומחה בכל תחומי המחשבים, וחוץ מהתקנות והמלצות לרכישת מחשבים או מכשור נלווה, הוא גם עוזר לי לשחזר חומר, התקין לי את כל התוכנות, כל סוגי האנטי ווירוס, גם על התקשרות אינטרנט ססמאות שננעלו בראוטר, משתלט על מחשב, זמין 24/7, הוא איש הIT שלי!!! אני יכולה לסמוך עליו בעניינים האלה בלי לשאול שאלות! הוא טיפל בהמון עניינים, קטנים וגדולים ובכל פעם הוא עשה את זה מכל הלב ובידענות גדולה. הוא תמיד מגיע בזמן, מאתר את התקלה דיי מהר ומבצע הכל ועשה הכל על-מנת שאצא מרוצה. שב וממליץ עליו מכל הלב, טכנאי מעולה! יהודה קצמן
ציון
94%
אני מאוד מרוצה מאלי "טופ מחשבים", הוא תמיד קשוב, מוכן לעזור, או טלפונית או בעזרת ביקור אם המצב דחוף, יש לנו שנים רבות של הכרות ואני בהחלט ממליץ בחום!!!!
אריק אכמון
יועץ אסטרתגי לארגונים(בגימלאות)
אלי מטפל לי באופן קבוע בכל מה שקשור לבעיות במחשבים שלנו, מדובר בתחזוקת מחשבים בבית, כמו שציינתי, בכל פעם שיש לי בעיה אני ישר מתקשר אליו, הוא תמיד משתדל לתת מענה טלפוני ובמידת הצורך אלי מגיע אלי כמה שיותר מהר, אכפת לו מאוד להיות זמין ופנוי ללקוח. השירות שלו נפלא הן מבחינת השירות המקצועי שלו והן מבחינת יחסי אנוש – מדובר בבעלי מקצוע אמינים והוגנים! טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, מומחה בכל תחומי המחשבים, הוא מטפל בכל העניינים הקשורים להתקנות תוכנה, פירמוטים, דברים הקשורים לחומרה החלפת דיסק קשיח, ספק כוח, תקשורת אינטרנט ועוד… אני יכול לסמוך עליו בעניינים האלה בלי לשאול שאלות! הוא טיפלו בהמון עניינים, קטנים וגדולים ובכל פעם עשה את זה מכל הלב ובידענות גדולה. תמיד מגיע בזמן, מאתר את התקלה דיי מהר ומבצע הכל ועושה הכל על-מנת שאצא מרוצה, כמובן שבנוסף במידת הצורך הוא משתלט לי מרחוק על המחשבים ומסדר אותם. הספקתי להעביר את המספר שלו הלאה להמון לקוחות וכולם מרוצים ללא יוצא מן הכלל, טכנאי מצויין ומומלץ. אריק אוכמן
ציון
94%
אני מכירה את אלי הטכנאי כבר המון המון שנים ואני יכולה להעיד שהוא אחד מבעלי המקצוע הטובים ביותר שיצא לי להכיר! בכל מה שקשור לתיקון מחשבים ובכלל רכישה והתקנה של ציוד מחשבים, אני עובדת רק איתו.
ג'ין פתאל
לקוחה פרטית
את אלי הכרתי לראשונה עוד כשהוא פתח בזמנו חנות לציוד מחשבים ב"טופ דן" מרכז מסחרי, הוא היה העוזר לנו בכל דבר ועניין, גם בנוגע לרכישת מחשבים וציוד מחשבים, ובעצם מאז ועד היום (גם כשכבר אין את החנות) הוא מגיע אלינו לתקן ולייעץ בכל הנודע למחשבים הביתיים שלנו. אלי בקיא מאוד בתחום המחשבים, הוא יודע לאתר תקלות ולפתור אותם מהר ועל הצד הטוב ביותר. אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. אם אלי מודיע על תקלה, אפשר להיות בטוחים שהמידע שלו אמין ומקצועי, הוא אף פעם לא עובד על הלקוחות שלו ותמיד נותן להם שירות בגובה העיניים. אלי נותן שירות נהדר, הוא גמיש בזמנים, נענה מהר לקריאות שלי, מגיע בשעה שקובעים איתו ותמיד מוצא פתרון לכל תקלה – הוא מאוד מאוד מקצועי ובהחלט ניתן לסמוך עליו שידע לטפל בבעיה בצורה הטובה ביותר. לגבי המחירים הוא לוקח תמיד מחירים סבירים, הוא מיידע לפני כל תיקון מהי העלות, מחליף חלקים רק אם באמת יש צורך ואין ברירה אחרת, ובתמורה מעניק טיפול מקצועי והוגן. במשך כל השנים שחלפו, לא הייתה לי אף תלונה כלפיו מדובר באדם ישר אמין ומקצועי – ממליצה מכל הלב! ג'ין פתאל.בפעם האחרונה הזמנתי את אלי מכיוון שהמחשב שלי התחיל לעשות המון בעיות, נתקע הרבה, לקח לו הרבה זמן לעלות וגם כשכבר עלה הוא עבד באיטיות, אלי הגיע אלי כמו תמיד, הפעם הוא אמר לי שיצטרך לקחת את המחשב אליו ולבצע את התיקונים הנדרשים. הוא יידע אותי שמדובר בתיקוני תוכנה ואמר לי מראש מה המחיר (כמו תמיד המחיר היה הוגן), כשסיים הרים טלפון לתאם שעה, החזיר לי את המחשב ובאמת המחשב עכשיו עובד חלק! אני סומך עליו במאה אחוז ואף פעם לא הרגשתי שהוצאתי כסף מיותר. אני אמשיך להשתמש בשירותיו גם בעתיד וכמובן שממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מחשבים מקצועי ואמין. דוד פישר.
ציון
100%
אלי מלווה אותנו כבר המון שנים בהרבה תקלות, מדובר בטכנאי מחשבים אמין מהימן, הגון, מגיע בזמן ופשוט נותן שירות מעולה.
פישר דוד
במאי קולנוע
דבר ראשון, אני רוצה לספר שאלי מקפיד לתת מענה זריז ולהגיע בדיוק בשעה שקובעים איתו (וזה נדיר ביחס לנותני השירות פה בארץ), מעבר לכך כשהוא ניגש לטפל בתקלה, יש לו יכולת לאתר את מקור הבעיה מהר ולפתור את העניין על הצד הטוב ביותר, אלי תמיד משתדל לתקן את החלק ולא ישר לרוץ להחליף חלקים שעולים הרבה מאוד כסף – הוא מאוד אמין מהבחינה הזאת ותמיד מציע חלופות זולות יותר ונותן לי את זכות הבחירה. בפעם האחרונה הזמנתי את אלי מכיוון שהמחשב שלי התחיל לעשות המון בעיות, נתקע הרבה, לקח לו הרבה זמן לעלות וגם כשכבר עלה הוא עבד באיטיות, אלי הגיע אלי כמו תמיד, הפעם הוא אמר לי שיצטרך לקחת את המחשב אליו ולבצע את התיקונים הנדרשים. הוא יידע אותי שמדובר בתיקוני תוכנה ואמר לי מראש מה המחיר (כמו תמיד המחיר היה הוגן), כשסיים הרים טלפון לתאם שעה, החזיר לי את המחשב ובאמת המחשב עכשיו עובד חלק! אני סומך עליו במאה אחוז ואף פעם לא הרגשתי שהוצאתי כסף מיותר. אני אמשיך להשתמש בשירותיו גם בעתיד וכמובן שממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מחשבים מקצועי ואמין. דוד פישר.
ציון
100%