שרותי מחשוב לעסקים

תמיכה ניהול ובקרה 24/7

טלפון ישיר: 054-20-700-80

בעלי עסקים המחשב שלכם צריך לשרת אתכם 24 שעות ביממה. וזה השירות שאני נותן לכם. שמי אלי, ואני מנהל את טופ מחשבים. טכנאי מחשבים בעל ניסיון של 20 שנה בתיקון מחשבים עומד לרשותכם בכל שעה לעזור לכם ברמה המקצועית ביותר בטלפון, השתלטות מרחוק, ואם צריך גם בהגעה אליכם לכל מקום.

תחזוקת שרתים

כל עסק מודרני שיש לו מעל חמישה מחשבים צריך להתקין שרת מחשבים, על מנת לנהל את תחום המחשוב בעסק. השרת זה מחשב רגיל שיש לו תכנות מיוחדות לניהול רשת בצורה יעילה. השרתים נותנים מענה לאחסון מידע במקום אחד מסודר,אבטחת מידע ,ניהול הרשאות למי מותר לגשת למסמכי העסק.

תמיכה מרחוק

תמיכה מרחוק מאפשרת טיפול בתקלות בזמן קצר וחוסכת זמן הגעה של טכנאי מחשבים לאתר הלקוח. שליטה מרחוק מוזילה את השרות מכיוון שיש(חיסכון בזמן,דלק,וחניה) התחברות מרחוק למערכות המחשוב של הארגון ומתן מענה לתקלות. תתבצע בדרך כלל לאחר שיחת טלפון בתאום זמן עם הלקוח.

טכנאי מחשבים

טכנאי מחשבים מקצועי אשר מטפל בכל בעיות המחשב:פרמוט מחשבים.התקנת מערכות הפעלה.התקנת תוכנות, יישום והדרכה. פתרונות מקצועיים לבעיות חומרה במחשב. מכירת חלקי מחשב ומחשבים שלמים לפי דרישת הלקוח.התקנת מדפסת.ניקוי וירוסים ותוכנות רוגלה. החלפת דיסק קשיח (hard disk) שירותי מחשוב לעסקים בעל ניסיון של 25 שנה ניתן לקבל תמיכה טלפונית או בשליטה מרחוק על ידי נציג מקצועי ואדיב. ניתן לקבל תמיכה בשליטה מרחוק על ידי תוכנות שליטה ובקרה מתקדמות.

גיבויים בענן

גיבוי שרתים ותחנות עבודה בהתאם למדיניות של העסק, אפשרויות גיבוי בענן ואו בדיסק המקומי גיבוי מחיצות המחשב ,גיבוי תוכנות , קבצים ותיקיות,מסדי נתונים ,דואר אלקטרוני ןעוד.

לקוחות ממליצים

אני מכיר את אלי כבר שנים, עוד מתחילת דרכו ואני יכול להעיד שמדובר בטכנאי מצוין! אלי זמין, הוא נותן לי מענה בזמן אמת בכל שעה ויש לי שעות משוגעות לפעמים. אלי אדיב מקצוען ותמיד מחפש עבור פתרונות יצירתיים!
יהודה כצמן
מנכ"ל IMCO GROUP
אלי מלווה אותנו כבר המון שנים בהרבה תקלות, מדובר בטכנאי מחשבים אמין מהימן, הגון, מגיע בזמן ופשוט נותן שירות מעולה.
פישר דוד
במאי קולנוע
ציון
100%
אני מכירה את אלי הטכנאי כבר המון המון שנים ואני יכולה להעיד שהוא אחד מבעלי המקצוע הטובים ביותר שיצא לי להכיר! בכל מה שקשור לתיקון מחשבים ובכלל רכישה והתקנה של ציוד מחשבים, אני עובדת רק איתו.
ג'ין פתאל
לקוחה פרטית
את אלי הכרתי לראשונה עוד כשהוא פתח בזמנו חנות לציוד מחשבים ב"טופ דן" מרכז מסחרי, הוא היה העוזר לנו בכל דבר ועניין, גם בנוגע לרכישת מחשבים וציוד מחשבים, ובעצם מאז ועד היום (גם כשכבר אין את החנות) הוא מגיע אלינו לתקן ולייעץ בכל הנודע למחשבים הביתיים שלנו. אלי בקיא מאוד בתחום המחשבים, הוא יודע לאתר תקלות ולפתור אותם מהר ועל הצד הטוב ביותר. אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. אם אלי מודיע על תקלה, אפשר להיות בטוחים שהמידע שלו אמין ומקצועי, הוא אף פעם לא עובד על הלקוחות שלו ותמיד נותן להם שירות בגובה העיניים. אלי נותן שירות נהדר, הוא גמיש בזמנים, נענה מהר לקריאות שלי, מגיע בשעה שקובעים איתו ותמיד מוצא פתרון לכל תקלה – הוא מאוד מאוד מקצועי ובהחלט ניתן לסמוך עליו שידע לטפל בבעיה בצורה הטובה ביותר. לגבי המחירים הוא לוקח תמיד מחירים סבירים, הוא מיידע לפני כל תיקון מהי העלות, מחליף חלקים רק אם באמת יש צורך ואין ברירה אחרת, ובתמורה מעניק טיפול מקצועי והוגן. במשך כל השנים שחלפו, לא הייתה לי אף תלונה כלפיו מדובר באדם ישר אמין ומקצועי – ממליצה מכל הלב! ג'ין פתאל.בפעם האחרונה הזמנתי את אלי מכיוון שהמחשב שלי התחיל לעשות המון בעיות, נתקע הרבה, לקח לו הרבה זמן לעלות וגם כשכבר עלה הוא עבד באיטיות, אלי הגיע אלי כמו תמיד, הפעם הוא אמר לי שיצטרך לקחת את המחשב אליו ולבצע את התיקונים הנדרשים. הוא יידע אותי שמדובר בתיקוני תוכנה ואמר לי מראש מה המחיר (כמו תמיד המחיר היה הוגן), כשסיים הרים טלפון לתאם שעה, החזיר לי את המחשב ובאמת המחשב עכשיו עובד חלק! אני סומך עליו במאה אחוז ואף פעם לא הרגשתי שהוצאתי כסף מיותר. אני אמשיך להשתמש בשירותיו גם בעתיד וכמובן שממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מחשבים מקצועי ואמין. דוד פישר.
ציון
100%
דבר ראשון, אני רוצה לספר שאלי מקפיד לתת מענה זריז ולהגיע בדיוק בשעה שקובעים איתו (וזה נדיר ביחס לנותני השירות פה בארץ), מעבר לכך כשהוא ניגש לטפל בתקלה, יש לו יכולת לאתר את מקור הבעיה מהר ולפתור את העניין על הצד הטוב ביותר, אלי תמיד משתדל לתקן את החלק ולא ישר לרוץ להחליף חלקים שעולים הרבה מאוד כסף – הוא מאוד אמין מהבחינה הזאת ותמיד מציע חלופות זולות יותר ונותן לי את זכות הבחירה. בפעם האחרונה הזמנתי את אלי מכיוון שהמחשב שלי התחיל לעשות המון בעיות, נתקע הרבה, לקח לו הרבה זמן לעלות וגם כשכבר עלה הוא עבד באיטיות, אלי הגיע אלי כמו תמיד, הפעם הוא אמר לי שיצטרך לקחת את המחשב אליו ולבצע את התיקונים הנדרשים. הוא יידע אותי שמדובר בתיקוני תוכנה ואמר לי מראש מה המחיר (כמו תמיד המחיר היה הוגן), כשסיים הרים טלפון לתאם שעה, החזיר לי את המחשב ובאמת המחשב עכשיו עובד חלק! אני סומך עליו במאה אחוז ואף פעם לא הרגשתי שהוצאתי כסף מיותר. אני אמשיך להשתמש בשירותיו גם בעתיד וכמובן שממליץ עליו לכל מי שמחפש טכנאי מחשבים מקצועי ואמין. דוד פישר.
בעל מקצוע מושלם! אלי מטפל ומתחזק את המחשבים שלנו בעסק, מדובר בטכנאי מחשבים מקצועי ובקיא מאוד הן בתיקוני תוכנה והן בתיקוני חומרה, בכל פעם שיש לי בעיה אני ישר מתקשרת אליו, הוא תמיד משתדל להגיע כמה שיותר מהר ולהיות זמין ופנוי ללקוח. השירות שלו נפלא הן מבחינת השירות המקצועי שלו והן מבחינת יחסי אנוש – מדובר בבעל מקצוע אמין והוגן! אלי טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, הוא מומחה בכל תחומי המחשבים, וחוץ מהתקנות והמלצות לרכישת מחשבים או מכשור נלווה, הוא גם עוזר לי לשחזר חומר, התקין לי את כל התוכנות, כל סוגי האנטי ווירוס, גם על התקשרות אינטרנט ססמאות שננעלו בראוטר, משתלט על מחשב, זמין 24/7, הוא איש הIT שלי!!! אני יכולה לסמוך עליו בעניינים האלה בלי לשאול שאלות! הוא טיפל בהמון עניינים, קטנים וגדולים ובכל פעם הוא עשה את זה מכל הלב ובידענות גדולה. הוא תמיד מגיע בזמן, מאתר את התקלה דיי מהר ומבצע הכל ועשה הכל על-מנת שאצא מרוצה. שב וממליץ עליו מכל הלב, טכנאי מעולה! יהודה קצמן
ציון
94%
אני מאוד מרוצה מאלי "טופ מחשבים", הוא תמיד קשוב, מוכן לעזור, או טלפונית או בעזרת ביקור אם המצב דחוף, יש לנו שנים רבות של הכרות ואני בהחלט ממליץ בחום!!!!
אריק אכמון
יועץ אסטרתגי לארגונים(בגימלאות)
אלי מטפל לי באופן קבוע בכל מה שקשור לבעיות במחשבים שלנו, מדובר בתחזוקת מחשבים בבית, כמו שציינתי, בכל פעם שיש לי בעיה אני ישר מתקשר אליו, הוא תמיד משתדל לתת מענה טלפוני ובמידת הצורך אלי מגיע אלי כמה שיותר מהר, אכפת לו מאוד להיות זמין ופנוי ללקוח. השירות שלו נפלא הן מבחינת השירות המקצועי שלו והן מבחינת יחסי אנוש – מדובר בבעלי מקצוע אמינים והוגנים! טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, מומחה בכל תחומי המחשבים, הוא מטפל בכל העניינים הקשורים להתקנות תוכנה, פירמוטים, דברים הקשורים לחומרה החלפת דיסק קשיח, ספק כוח, תקשורת אינטרנט ועוד… אני יכול לסמוך עליו בעניינים האלה בלי לשאול שאלות! הוא טיפלו בהמון עניינים, קטנים וגדולים ובכל פעם עשה את זה מכל הלב ובידענות גדולה. תמיד מגיע בזמן, מאתר את התקלה דיי מהר ומבצע הכל ועושה הכל על-מנת שאצא מרוצה, כמובן שבנוסף במידת הצורך הוא משתלט לי מרחוק על המחשבים ומסדר אותם. הספקתי להעביר את המספר שלו הלאה להמון לקוחות וכולם מרוצים ללא יוצא מן הכלל, טכנאי מצויין ומומלץ. אריק אוכמן
ציון
94%