שירותים

ענן Microsoft 365

הגבירו את היעילות בעבודה בעזרת בזכות הכלים הטובים ביותר,
יישומי Office שירותי ענן מתקדמים בעלי אבטחה מרבית

סטנדרט חדש לניהול עסק מיקרוסופט אופיס 365

ניהול עסק מעולם לא היה פשוט יותר: לעבוד בשיתוף פעולה עם העמיתים שלך גם מרחוק ולהישאר מעודכן במשך כל היום בעזרת מייל מקצועי, גיבוי אונליין, אבטחה מרבית עבור הקבצים שלך ותמיכה טכנית 24/7.

Microsoft 365 מתאים למערכות ההפעלה- Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 ולשתי הגרסאות העדכניות ביותר שלmacOS , וכלולות בו כל השפות. נפח הדואר האלקטרוני מגיע עם 50 GB ודומיין מותאם אישית.

הפתרון המושלם לניהול סביבת עבודה:

מה microsoft office 365 יעניק לכם?

גרסאות Office On Line של אפליקציות

קבלו את הגרסאות העדכניות ביותר ובגרסת האונליין של Outlookt‏ Word, ‏Excel, ‏PowerPoint ו- OneNote המתאימות למכשירי iOS ו- Android®‎‏4 וגם Tablet‏11.

סביבת עבודה המאפשרת עבודת צוות

היתרון הבולט של השירות הוא בכך שמספר משתמשים יכולים לעבוד על אותו מסמך בו זמנית באופן מאובטח. כמו כן, במקום להתכתב בדואר אלקטרוני ניתן להשתמש בצ'ט.

דואר אלקטרוני ולוח שנה בנפח 50 GB

דואר אלקטרוני עסקי המותאם לטלפון, טאבלט ומחשב נייד עם אפשרות להגדילו גם ל-150 GB.

אחסון ושיתוף של קבצים

שטח האחסון בענן של 1 TB מאפשר לאחסן ולשתף קבצים בקלות ולגבות מידע, קבצים, תמונות וכל מה שחשוב עבורכם באמצעות OneDrive.

מה שירות microsoft office 365
של טופ מחשבים יעניק לכם?

אבטחה של הנתונים

הגנה מפני ניסיונות גישה ללא הרשאה

הגנה מרבית מפני ווירוסים ודואר זבל

תמיכה טלפונית או מקוונות 24/7

האפליקציות הבאת כלולות בשירות office Microsoft 365 וידאגו להפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים:

מה לקוחות מספרים

שביעות הרצון של הלקוחות חשובה לנו יותר מכל. לכן, אנחנו מרגישים גאווה גדולה לקבל המלצות על השרות שלנו. הנה כמה מההמלצות שקיבלנו מהלקוחות שלנו:

אריק אכמו
אריק אכמו
יועץ אסטרטגי לארגונים
קרא עוד
אני מאוד מרוצה מאלי "טופ מחשבים", הוא תמיד קשוב, מוכן לעזור, או טלפונית או בעזרת ביקור אם המצב דחוף, יש לנו שנים רבות של הכרות ואני בהחלט ממליץ בחום!!!!
דוד פישר
דוד פישר
במאי קולנוע
קרא עוד
אלי מלווה אותנו כבר המון שנים בהרבה תקלות, מדובר בטכנאי מחשבים אמין מהימן, הגון, מגיע בזמן ופשוט נותן שירות מעולה
רן ברקובסקי
רן ברקובסקי
שמאי מקרקעין ומהנדס אזרחי
קרא עוד
הנני מנוי על שירות גיבויים בענן וכן מתן שירותי סיוע ופתרון בעיות במחשב, אצל טופ מחשבים בניהול מר אלי ווצרשנסקי. השירות מאוד אמין ומקצועי וכן זמין בכל עת. אני ממליץ בחום על השירות הנ"ל."
דורון קושרובסקי
דורון קושרובסקי
אור העיר עיצוב בתאורה בע"מ
קרא עוד
אני לקוח של טופ מחשבים של אלי ווצרנסקי כבר 15 שנה הן במתן שירות כללי וסיוע בפתרון כלל בעיות המחשב בנוסף מנוי של שירות גיבוי נתונים בענן אלי תמיד היה זמין וקשוב לכל הבעיות ונתן פתרון מקצועי ומהיר ממליץ בחום על העבודה איתו ומקווה שנמשיך לעבוד עוד תקופה ארוכה

כדאי לדעת!

מהי התקפת כופר, וכיצד להתגונן ולהתאושש מפניה?

כאשר האסון הנורא מגיע, הצעד הראשון וההכרחי הוא להגן על החיים. כאשר נחשול מים, אש, רעידת אדמה או מטר טילים מגיע, המוני אנשים נאלצים להימלט על נפשם מביתם ולהותיר הכל מהאחור. במצב מפחיד שכזה, כל חומר פיזי – מסמכים, מידע אישי, תמונות, אלבומים וכל דבר אחר שמהווה חלק מהותי ובלתי נפרד מחיינו, מושמד ולא ניתן לשחזור. הדרך היחידה להציל את העולם האבוד הזה היא גיבוי בענן שאליו אפילו האש לא תגיע.

קרא עוד »

ספק כח למחשב שולחני נייח

ספק כוח הוא רכיב חומרה המספק חשמל למכשירי חשמל. הוא מקבל חשמל משקע החשמל בקיר וממיר את הזרם מ AC (זרם חילופין) ל-DC (זרם ישר), וזה מה שהמחשב דורש. זה גם מווסת את המתח לכמות מספקת , מה שמאפשר למחשב לפעול בצורה חלקה ללא התחממות יתר. ספק הכוח הוא חלק בלתי נפרד מכל מחשב וחייב לתפקד כהלכה כדי ששאר הרכיבים יפעלו.

קרא עוד »
שאלות ותשובות

המומחים של Microsoft שייכים לחברות IT ופיתוח שעברו הכשרה, והם מסוגלים לעזור לך לעבור ל- Office 365 או לפתח פתרונות מותאמים אישית לעסק שלך. תוכל לפנות לטופ מחשבים שותף מיקרוסופט שיבצע עבורך את המעבר לאופיס 365. 

ה"ענן" הוא למעשה כינוי ידידותי המתאר שירותי מיחשוב המבוססים על האינטרנט ומתארחים מחוץ לארגון שלך. כאשר אתה משתמש בשירותים מבוססי-ענן, תשתית ה- IT שלך שוכנת מחוץ לתחומי הארגון (באופן לא מקומי), והיא מתוחזקת על-ידי ספק חיצוני (מתארחת), במקום לשכון בשרתים שאתה מתחזק הנמצאים בבית או בעסק שלך (באופן מקומי). עם Office 365, לדוגמה, אחסון המידע, המיחשוב והתוכנות ממוקמים ומנוהלים מרחוק בשרתים שנמצאים בבעלותה של Microsoft. שירותים רבים שבהם אתה משתמש מדי יום מהווים חלק מהענן – החל מדואר אלקטרוני מבוסס אינטרנט ועד לשירותים בנקאיים ניידים ושירותי אחסון תמונות מקוונים. מאחר שתשתית זו ממוקמת באינטרנט, או "בענן", באפשרותך לגשת אליה מכל מקום – ממחשב שולחני, PC או Mac, מחשב נישא, מחשב Tablet, מכשיר Smartphone או מכשירים אחרים בעלי חיבור לאינטרנט.

Office 365 Setup מספק הדרכה שלב-אחר-שלב. בכמה שלבים מהירים תוכל להירשם ל- Office 365, להגדיר את שם התחום של הארגון שלך ולהוסיף חשבונות משתמשים, להתקין את Office ולהעביר את הדואר האלקטרוני הקיים שלך אל Office 365.
Office 365 תומך ב- 300 משתמשים לכל היותר. אם יש לך יותר מ- 300 משתמשים או שאתה סבור שזה יהיה המצב בקרוב, בחן את אפשרויות התוכנית האחרות.

באפשרותך לבחור בתשלום בהתחייבות חודשית או בתשלום בהתחייבות שנתית עבור Office 365
תשלום בהתחייבות חודשית: אתה משלם מדי חודש, ויכול לבטל בכל עת. תשלום בהתחייבות שנתית: אתה נרשם למנוי לשנה אחת, אבל יכול לבחור לשלם מדי חודש או לשלם עבור השנה כולה במועד ההרשמה. ניתנת הנחה על השימוש באפשרות תשלום זו.

באפשרותך לבטל את המנוי שלך בכל שלב. מנויי Office 365 זמינים בתשלום בהתחייבות חודשית או בתשלום בהתחייבות שנתית. למנויים בהתחייבות חודשית, אין קנס על ביטול החוזה בכל שלב. מנויים בהתחייבות שנתית שעליהם אתה משלם מדי חודש עשויים לצבור קנסות במקרה של ביטול מוקדם. מנויים בהתחייבות שנתית שעליהם אתה משלם מראש אינם מזכים בהחזר במקרה של ביטול לפני שחולפת תקופת החוזה המלאה.

נתונים שלך הם שלך. אם תחליט לבטל את מנוי Office 365 שלך, תוכל להוריד את הנתונים שלך – לדוגמה, את הדואר האלקטרוני והמסמכים שבאתרי הצוות – ולשמור אותם במקום אחר. עליך לשמור את הנתונים לפני הביטול. לאחר שתבטל את המנוי, נתונים המשויכים לחשבון Office 365 שלך יהיו זמינים למנהלי המערכת בפונקציונליות חשבון מוגבלת למשך 90 יום.

כן. תוכל להעביר את החשבון שלך לתוכנית אחרת ברוב המקרים, ניתן להשתמש באשף החלפת התוכניות שבמרכז הניהול כדי לשדרג את התוכנית/

כן, ניתן לשלב בין תוכניות Office 365

תוכל להוסיף את שם התחום שבבעלותך ל- Office 365 כדי ליצור כתובות דואר אלקטרוני המבוססות על התחום.‬

מנויים יכולים להתקין את אפליקציות Office בחמישה מחשבי PC או Mac, חמישה מחשבי Tablet וחמישה מכשירים ניידים לכל היותר. ניתן לספור מכשירים היברידיים של Windows, כגון Microsoft Surface Pro, כמחשב PC או כמחשב Tablet.