שירותים

גיבוי בענן מכונה וירטואלית ESXi server vmware

רוצים להבטיח הגנה מרבית על המידע בשרת שלכם? השאירו את העבודה למקצוענים!
אנחנו ב'טופ מחשבים' נדאג שתוכלו לעבוד בראש שקט.

הכירו את vmware exsi server backup

גיבוי למכונה ויראטואלית VMware

כדי להגן על נתוני שרת VMware מתרחישים גרועים ביותר, השתמש בפתרון הBackup שלנו כדי לעזור לשמר את הסביבות הווירטואליות שלך המתארחות ב-VMware vSphere ESXi hypervisors. עם פתרון הגיבוי הנכון , אתה יכול לשמור את הנתונים בתוך כל התשתית הוירטואלית שלך בטוחים וניתנים לשחזור, גם אם החומרה הבסיסית תקלה.

גיבוי טופ מחשבים B2C Backup for VMware תומך בגיבוי ושחזור של מכונות וירטואליות שנוצרו ונשלטות על ידי שרת ESXi שהוא חלק ממוצר VMware vSphere. תוכנת הגיבוי של VMware של B2C נועדה לגבות, לדחוס, להצפין ולהעלות מכונות וירטואליות באופן מאובטח על ידי הצפנה  של הנתונים לפני שליחתם לאחסון בענן וגם מאפשרת לך לשמור את הנתונים שלך באחסון בכונן מקומי USB או הרשת.

גיבוי VMWARE

גיבוי מכונה וירטואלית
VMware server
שרות מנוהל בענן:
200
140 שרות מנוהל לא כולל אחסון / לחודש
  • אחסון בהתאם לצרכים 1GB בענן 0.18 ₪
  • גיבוי Vmware 2 sockets​

גיבוי קבצים מסוגים שונים

תמונות, וידאו, מוסיקה, הנהלת חשבונות, מסדי נתונים, SQL Microsoft ,exchange ועוד.

גיבוי מאובטח

אבטחה של גיבויי MY SQL Server שלך על ידי הצפנת הנתונים עוד לפני שליחתם לענן עם סיסמא אישית הניתנת לשחזור. כמו כן הגיבוי מספק הגנה מפני תוכנות כופר, וירוסים ומחיקה בזדון.

תפעול נוח

הגיבוי עובר הגדרה פעם אחת ועובד באופן אוטומטי, הקבצים עוברים ישירות מהמחשב למרכז נתונים מאובטח רחוק מהמשרד או הבית.

חסכון במקום

בזכות גיבוי אינקרמינטלי "ברמת בלוק" רק קבצים חדשים או אלו שעברו שינוי עוברים גיבוי. בנוסף, הקבצים עוברים כיווץ על מנת לחסוך מקום אחסון בענן.

כל מי שמצטרף לשירות גיבוי vmware מקבל מאיתנו 30 יום ניסיון חינם ותמיכה של צוות מקצועי העוקב באופן מתמיד ודואג עבורכם לדברים הבאים:

ניטור ובדיקת הגיבוי 24/7 על ידי דוחות יומיים

שליחת דוחות גיבוי ושחזור למייל האלקטרוני שלכם

וויסות ותזמון זמני הגיבוי- ניתן להקטין בשעות העומס או להגדיר גיבוי רציף בזמן אמת

התחייבות ל-100% אמינות בגיבוי

השירותים הבאים זמינים עבורכם אצלנו:

מה לקוחות מספרים

שביעות הרצון של הלקוחות חשובה לנו יותר מכל. לכן, אנחנו מרגישים גאווה גדולה לקבל המלצות על השרות שלנו. הנה כמה מההמלצות שקיבלנו מהלקוחות שלנו:

אריק אכמו
אריק אכמו
יועץ אסטרטגי לארגונים
קרא עוד
אני מאוד מרוצה מאלי "טופ מחשבים", הוא תמיד קשוב, מוכן לעזור, או טלפונית או בעזרת ביקור אם המצב דחוף, יש לנו שנים רבות של הכרות ואני בהחלט ממליץ בחום!!!!
דוד פישר
דוד פישר
במאי קולנוע
קרא עוד
אלי מלווה אותנו כבר המון שנים בהרבה תקלות, מדובר בטכנאי מחשבים אמין מהימן, הגון, מגיע בזמן ופשוט נותן שירות מעולה
רן ברקובסקי
רן ברקובסקי
שמאי מקרקעין ומהנדס אזרחי
קרא עוד
הנני מנוי על שירות גיבויים בענן וכן מתן שירותי סיוע ופתרון בעיות במחשב, אצל טופ מחשבים בניהול מר אלי ווצרשנסקי. השירות מאוד אמין ומקצועי וכן זמין בכל עת. אני ממליץ בחום על השירות הנ"ל."
דורון קושרובסקי
דורון קושרובסקי
אור העיר עיצוב בתאורה בע"מ
קרא עוד
אני לקוח של טופ מחשבים של אלי ווצרנסקי כבר 15 שנה הן במתן שירות כללי וסיוע בפתרון כלל בעיות המחשב בנוסף מנוי של שירות גיבוי נתונים בענן אלי תמיד היה זמין וקשוב לכל הבעיות ונתן פתרון מקצועי ומהיר ממליץ בחום על העבודה איתו ומקווה שנמשיך לעבוד עוד תקופה ארוכה
שאלות ותשובות
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.